A - tým
Sezóna 2023/2024 - okresní přebor
2023/2024 | podzim | jaro |
Kaňk - BP | 3:2 | |
BP - Nové Dvory | 1:3 | |
Kutná Hora B - BP | 3:1 | |
Zruč nad Sázavou - BP | 3:1 | |
BP - Chotusice | 1:9 | |
Suchdol - BP | 6:1 | |
BP - Křesetice | 4:3 | |
Církvice - BP | 4:0 | |
BP - Sedlec | 3:1 | |
Záboří nad Labem - Bílé Podolí | 2:4 | |
BP - Malešov | 2:1 | |
Tupadly - BP | 4:0 |
Sezóna 2022/2023 - sestup z I.B třídy
2022/2023 | podzim | jaro |
Semice - BP | 1:1 | 5:4 |
BP - Pečky | 0:2 | 2:3 |
Jíkev - BP | 6:2 | 2:2 |
BP - Velim B | 1:2 | 1:1 |
Vykáň - BP | 6:0 | 1:4 |
BP - Městec Králové | 2:2 | 0:5 |
Milovice - BP | 2:2 | 1:3 |
BP - Pátek | 1:2 | 1:5 |
Vrdy - BP | 3:1 | 3:2 |
Zeleneč - BP | 1:0 | 4:0 |
BP - Sadská | 1:3 | 1:6 |
Plaňany - BP | 4:2 | 3:1 |
BP - Ostrá | 0:2 | 1:6 |
Sezóna 2021/2022
2021/2022 | podzim | jaro |
Semice - BP | 5:1 | 1:2 |
BP - Pátek | 3:0 | 0:0 |
Pečky - BP | 4:0 | 1:0 |
BP - Městec Králové | 3:3 | 1:0 |
Jíkev - BP | 5:2 | 2:3 |
Ostrá - BP | 4:1 | 2:3 |
BP - Liblice | 3:1 | 2:0 |
Milovice - BP | 1:2 | 1:4 |
BP - Žiželice | 3:0 | 1:3 |
Býchory - BP | 3:0 | 5:1 |
BP - Rožďalovice | 3:1 | 4:2 |
BP - Vrdy | 2:2 | 1:1 |
Sadská - BP | 1:0 | 2:2 |
Sezóna 2020/2021
2020/2021 | podzim | jaro** |
Žiželice - BP | 4:3 | - |
BP - Býchory | 2:1 | - |
Ostrá - BP | 5:1 | - |
BP - Suchdol | 0:1p | - |
Pátek - BP | 6:1 | - |
BP - Kněžice | * | * |
Vrdy - BP | 4:0 | - |
Městec Králové - BP | - | - |
Semice - BP | - | - |
Liblice - BP | - | - |
BP - Jíkev | - | - |
Sadská - BP | - | - |
BP - Pečky | - | - |
* Kněžice odstoupily ze soutěže ještě před jejím startem, jsou tak prvním sestupujícím.
** sezóna byla předčasně ukončená (odkaz)
Sezóna 2019/2020 - jarní část byla zrušena
2019/2020 | podzim | jaro* |
Tři Dvory - BP | 3:1 | - |
BP - Býchory | 3:1 | - |
Semice - BP | 3:0 | - |
BP - Suchdol | 2:0 | - |
Pátek - BP | 5:2 | - |
BP - Ostrá B | 3:2 | - |
Vrdy - BP | 2:1 | - |
BP - Městec Králové | 2:1 | - |
Slovan Poděbrady - BP | 3:1 | - |
Kněžice - BP | 0:1 | - |
BP - Liblice | 0:1p | - |
Sadská - BP | 9:0 | - |
BP - Pečky | 3:0 | - |
* sezóna byla předčasně ukončená (odkaz)
Sezóna 2018/2019
2018/2019 | podzim | jaro |
Škvorec - BP | 3:0 | 1:2 |
BP - Sokoleč | 2:0 | 0:2 |
Sázava - BP | 0:4 | 1:2 |
Pečky - BP | 1:0 | 0:2 |
Pátek - BP | 4:1 | 1:0 |
BP - Vrdy | 4:1 | 1:3 |
Městec Králové - BP | 0:2 | 1:2 |
Zruč nad Sázavou - BP | 5:2 | 0:2 |
BP - Liblice | 1:0p | 0:3 |
Uhlířské Janovice - BP | 2:1p | 0:3 |
BP - Sadská | 1:2p | 1:4 |
Hlízov - BP | 6:4 | 6:0 |
BP - Loučeň | 5:2 | 1:5 |
Sezóna 2017/2018
2017/2018 | podzim | jaro |
Loučeň - FC | 5:2 | 2:4 |
FC - Milovice | 0:1 | 2:3 |
Sadská - FC | 4:0 | 2:3p |
FC - Hlízov | 0:3 | 1:0 |
Bečváry - FC | 1:0 | 1:3 |
FC - Tupadly | 5:2 | 1:2 |
Jestřábí Lhota - FC | 1:2p | 0:1p |
FC - Tuchoraz | 2:3 | 3:1 |
Liblice - FC | 2:3p | 0:2 |
Čáslav B - FC | 3:2 | 3:0 |
FC - Sokoleč | 1:5 | 1:2 |
Ostrá B - FC | 4:3p | 0:3 |
FC - Pátek | 2:4 | 7:4 |
Sezóna 2016/2017
2016/2017 | podzim | jaro |
Radim - FC | 0:2 | 2:1p |
FC - Býchory | 1:0 | 2:1 |
Milovice - FC | 5:2 | 3:0 |
Čáslav B - FC | 6:0 | 4:0 |
FC - Tuchoraz | 2:3 | 1:3 |
Liblice - FC | 1:4 | 1:0 |
FC - Lysá nad Labem | 1:3 | 1:3 |
Tupadly - FC | 5:0 | 1:3 |
FC - Loučeň | 2:1 | 2:1 |
Pátek - FC | 1:2p | 2:0 |
FC - Sadská | 3:1 | 0:5 |
Český Brod B - FC | 2:1p | 5:2 |
FC - Červené Pečky | 4:1 | 3:1 |
Sezóna 2015/2016
2015/2016 | podzim | jaro |
Pátek - FC | 4:0 | 3:4 |
FC - Sokoleč | 1:3 | 1:3 |
Břežany II - FC | 1:3 | 0:7 |
FC - Bohemia Poděbrady | 0:1 | 0:5 |
Čáslav B - FC | 2:1p | 2:1p |
FC - Slovan Poděbrady | 3:1 | 1:2 |
Polepy - FC | 2:1 | 4:0 |
FC - Zeleneč | 4:2 | 2:1 |
Tuchoraz - FC | 3:2p | 3:2 |
Sadská - FC | 2:0 | 1:3 |
FC - Lysá nad Labem | 1:0 | 2:7 |
Liblice - FC | 4:3p | 1:0 |
FC - Býchory | 1:3 | 3:0 |
Sezóna 2014/2015
2014/2015 | podzim | jaro |
Kouřim - FC | 1:3 | 1:1 |
FC - Lysá nad Labem | 1:1 | 0:0 |
Libice nad Cidlinou - FC | 1:0 | 1:0 |
FC - Břežany II | 0:3 | 2:1 |
Býchory - FC | 2:0 | 2:4 |
FC - Slovan Poděbrady | 0:3 | 0:0 |
Sokoleč - FC | 1:0 | 1:1 |
FC - Liblice | 4:0 | 0:1 |
Tuchoraz - FC | 3:3 | 1:2 |
Stará Boleslav - FC | 2:2 | 1:1 |
FC - Sadská | 3:0 | 0:3 |
Bohemia Poděbrady - FC | 2:2 | 1:1 |
FC - Milovice | 3:1 | 4:1 |
Sezóna 2013/2014
2013/2014 | podzim | jaro |
Stará Boleslav - FC | 4:1 | 0:2 |
FC - Lysá | 1:3 | 1:2 |
Milovice - FC | 2:7 | 2:3 |
FC - Kutná Hora B | 3:0 | 1:2 |
Jirny B - FC | 3:2 | 0:3 |
FC - Ratboř | 2:0 | 1:3 |
Poříčany - FC | 6:2 | 6:3 |
FC - Libice | 0:3 | 0:0 |
Břežany II - FC | 1:1 | 0:4 |
Býchory - FC | 2:1 | 2:0 |
FC - Vykáň | 1:3 | 3:3 |
Sokoleč - FC | 4:1 | 0:1 |
FC - Sadská | 6:1 | 0:4 |
Sezóna 2012/2013
2012 / 2013 | podzim | jaro |
Třebovle - FC | 2:2 | 0:3 |
FC - Sadská | 2:4 | 1:1 |
Lysá - FC | 1:2 | 0:2 |
FC - Jirny B | 4:3 | 2:2 |
Ostrá - FC | 6:0 | 1:1 |
FC - Brandýs | 4:1 | 2:1 |
Poříčany - FC | 5:0 | 0:1 |
FC - Libice | 1:2 | 0:3 |
Tuchoraz - FC | 5:0 | 4:5 |
Býchory - FC | 1:3 | 1:1 |
FC - Radonice | 3:1 | 3:1 |
Ratboř - FC | 0:3 | 1:3 |
FC - Sokoleč | 0:2 | 0:2 |
Sezóna 2011/2012
2011 / 2012 | podzim | jaro |
Kondrac - FC | 2:2 | 1:2 |
FC - Chocerady | 2:0 | 4:4 |
Teplýšovice - FC | 2:1 | 0:2 |
FC - Prčice | 0:0 | 0:4 |
Chotýšany - FC | 3:0 | 0:4 |
FC - Zbraslavice | 2:2 | 0:2 |
Zdislavice - FC | 5:2 | 2:2 |
FC - Votice B | 3:0 | 3:2 |
Tupadly - FC | 1:1 | 1:2 |
Sázava - FC | 4:1 | 2:2 |
FC - Nespeky | 1:3 | 0:0 |
Poříčí - FC | 3:1 | 1:2 |
FC - Jesenice | 3:1 | 0:5 |
Sezóna 2010/2011
2010 / 2011 | podzim | jaro |
Sokoleč - FC | 6:3 | 3:1 |
FC - Milovice | 0:1 | 3:5 |
Lysá - FC | 2:1 | 4:3 |
FC - Velim B | 1:6 | 2:5 |
Ostrá - FC | 3:2 | 1:2 |
FC - Nymburk B | 3:2 | 5:1 |
Nové Dvory - FC | 0:4 | 1:3 |
FC - Poříčany | 4:2 | 1:1 |
Tupadly - FC | 2:1 | 0:2 |
Rožďalovice - FC | 4:0 | 1:2 |
FC - Sadská | 4:2 | 0:3 |
Jirny B - FC | 3:3 | 0:4 |
Libodřice - FC | 5:4 | 2:2 |
2016/2017 | podzim | jaro |
Radim - FC | 0:2 | 2:1p |
FC - Býchory | 1:0 | 2:1 |
Milovice - FC | 5:2 | 3:0 |
Čáslav B - FC | 6:0 | 4:0 |
FC - Tuchoraz | 2:3 | 1:3 |
Liblice - FC | 1:4 | 1:0 |
FC - Lysá nad Labem | 1:3 | 1:3 |
Tupadly - FC | 5:0 | 1:3 |
FC - Loučeň | 2:1 | 2:1 |
Pátek - FC | 1:2p | 2:0 |
FC - Sadská | 3:1 | 0:5 |
Český Brod B - FC | 2:1p | 5:2 |
FC - Červené Pečky | 4:1 | 3:1 |
S