Benago si v posledním zápase proti Klukům vylepšilo skóre

16.06.2013 13:36

Bílé Podolí B - Kluky 11:1 (4:0)

Podolské benago zakončilo sezónu kanonádou, ovšem nutno dodat, že se Kluky nesešly a hrály celý zápas v osmi lidech.

První poločas oslabený soupeř statečně vzdoroval až do 20. minuty, kdy z 20 metrů napřáhl Toman a výstavní ranou trefil šibenici. Do té doby sice Podolští obléhali velké vápno soupeře, ale v koncovce se trápili. Naopak Kluky mohly srovnat, když po centru ze strany šla hlavička do břevna. Ve 26. minutě zvýšil Spáčil po samostatné akci Skaly a v 31. minutě znovu Spáčil na 3:0. Poločasový výsledek 4:0 zařídil Chmelař po vysunutí Semínka.

Statečně bojující hosté se dočkali ve 47. minutě snížení po nádherně zakrouceném přímém kopu Mojžíše - 4:1. Jenže ve vedru hostům rychle ubývaly síly a domácí spustili kanonádu. Postupně se trefovali Chmelař, Semínko, Mužátko, Kachmarskyy dvakrát, znovu Mužátko a nakonec Skala, který svůj zápasový účet uzavřel na šesti asistencích a jednom gólu. Celkové skóre nepobrala ani výsledková tabule, zápas skončil 11:1 a domácí mohli zapít vydařenou sezónu na následné rozlučce.

Tři body znamenají celkových 39, což je krásná nula v tabulce pravdy a 8. místo celkově při skóre 72:46.

Fotogalerie: FC BP B - Kluky

Branky: 20. Toman, 26. a 31. Spáčil, 40. a 48. Chmelař, 57. Semínko, 63. a 80. Mužátko, 65. a 70. Kachmarskyy, 83. Skala - 47. Mojžíš

Sestava: Nečas - Jansa, Semínko, Štoček (46. Kupka), Svoboda (46. Mužátko) - Horký, Skala, Spáčil, R. Toman (46. Kachmarskyy) - Chmelař, Doubek.

Rozhodčí: Mojžíš