Letní příprava je u konce, v neděli už jedeme na ostro

23.08.2016 14:33

Příprava fotbalistů FC Bílé Podolí (A+B tým) probíhala od 16. července. Po třech úvodních trénincích přišly na řadu přípravné zápasy:

FC BP - Čáslav 1:4 (0:1)

První utkání bylo pro Kobylky hodně fyzicky náročné, protože proti běhavým a navíc dobře technicky připraveným mladíkům rychle docházely síly. Čáslavští své šance proměnili, zatímco Podolští snížili až za stavu 3:0 díky Vamberskému.

Branka FC: Vamberský.

Sestava FC: Beran - Jan Švadlenka, Šálený, Kupka, Svoboda - Martin Šváb, Čakovský, Vamberský, Vítek - Doubek, Weinlich. Průběžně střídali: Chmelař, Štoček, Jakub Fejfar, Frčka.

Malín - FC BP 4:4 (2:0)

Podolští opět inkasovali čtyři branky, s čímž trenér Šváb rozhodně nemohl být spokojený, navíc proti mužstvu z okresního přeboru. Na druhou stranu je nutné vyzdvihnout podolskou vůli, díky které za stavu 4:1 hráči utkání dokázali srovnat. Navíc se trefily tři uvažované posily - Vítek, Vamberský a Netáhlo.

Branky: Vítek, Vamberský, Netáhlo, Švadlenka.

Sestava FC: Beran - Vamberský, Lukáš Toman, Kupka, Svoboda - Čakovský, Šálený, Josef Fejfar, Martin Šváb - Tomáš Švadlenka, Vítek. Průběžně střídali: Trpišovský, Hájek, Netáhlo.

Vrdy - FC BP 3:2 (1:1)

Ve středečním zápase předvedli Podolští momenty, které svou kvalitou patří do krajské soutěže, navíc proti kvalitnímu soupeři z čela okresního přeboru. Náskok soupeře ještě do poločasu vyrovnal Fejfar a stejný hráč poslal po změně stran Kobylky do vedení, o které však Podolští trestuhodným způsobem přišli v posledních pěti minutách.

Branky FC: Fejfar 2.

Sestava FC: Beran - Vamberský, Šálený, Kupka, Svoboda - Netáhlo, Čakovský, Josef Fejfar, Hájek, Vítek - Tomáš Švadlenka. Střídali: Weinlich, Horký, Doubek.

Přelovice - FC BP 2:3 (2:3)

Až ve čtvrtém zápase Podolští vyhráli. Opět šel do vedení soupeř, ale Podolští díky dvěma brankám Hájka a jedné Vítka výsledek otočili. Přestože nevynucených ztrát míče oproti minulým zápasům ubylo, po jedné z chyb v rozehrávce domácí snížili. Ve druhém poločase Podolští spalovali šance včetně penalty.

Branky FC: Vítek, Hájek 2.

Sestava FC: Beran - Martin Šváb, Kupka, Šálený, Svoboda - Netáhlo, Štoček, Josef Fejfar, Hájek - Weinlich, Vítek. Střídali: Mužátko, Tomáš Švadlenka, Doubek.

Kutná Hora B - FC BP 3:1 (1:0)

Ve velkém vedru nastoupili hráči FC k cestě za obhajobou vítězství na malešovském turnaji. Po prohrané první půli vyrovnal po krásné přihrávce Radovnického Švadlenka. Následně Kutnohorští prostřídali a fyzicky lépe zvládli závěr zápasu.

Branka FC: Švadlenka.

Malešov - FC BP 3:2 na penalty (1:1)

Chvíli po prohraném semifinále sebrali Podolští morální síly a nastoupili do zápasu o třetí místo. Domácí se ujali vedení, na které odpověděl Semínko přesnou hlavičkou po rohu. I ve druhé půli dokázaly Kobylky srovnat - krásně se trefil Hájek. Podolští, kteří neměli žádné hráče na střídání, a tak musel nastoupit i trenér Šváb, zápas nakonec dotáhli do remízového konce. Penaltová loterie však vyšla lépe Malešovu.

Branky FC: Semínko, Hájek.

Sestava FC: Šmíd - Semínko, Svoboda, Kupka, Hájek, Bohuslav Šváb, Josef Fejfar, Chmelař, Šálený, Tomáš Švadlenka, Netáhlo , Radovnický, Štoček.

Vlkaneč - FC BP 3:1 (1:1)

Proti soupeři ze čtvrté třídy sehrálo svůj jediný přípravný zápas také benago. Ve vyrovnaném prvním poločase šli domácí do vedení, srovnat se povedlo Jelínkovi. Ve druhé půli už Podolští nestíhali a domácí dvěma brankami rozhodli o svém vítězství.

Branka FC: Jelínek.

Sestava FC: Beran - Jan Švadlenka, Šilha, Kupka, Jakub Fejfar - Jansa, Vítek, Štoček, Horký - Doubek, Jelínek. Střídal Bohuslav Šváb.

Malešov - FC BP 0:3 (0:0)

Po bezbrankové první půli se připoměl podolský ostrostřelec Jelínek, který zařídil vítěznou tečku za letní přípravou. V neděli už jedeme na ostro!

Branky FC: Jelínek 3.

Sestava FC: Beran - Vamberský, Semínko, Šálený, Svoboda - Netáhlo, Štoček, Josef Fejfar, Martin Šváb - Čakovský, Jelínek. Střídal: Doubek.