Nejmenší kobylky skončily na turnaji třetí

09.05.2012 09:48

Mladší přípravka měla na programu turnaj v Bílém Podolí, kde se kromě domácího mužstva představili také Čáslav B, Sázava B a Vrdy. Čáslav všechny týmy převyšovala rozdílem třídy, a tak si odvezla zasloužené první místo.

Bílé Podolí - Sázava B 7:0

První zápas Podolští zvládli s přehledem, Sázavě nedali šanci a vyhráli sedmibrankovým rozdílem.

Branky: Štoček 5, Bíža, Kubín

Bílé Podolí - Čáslav B 2:11

Bílé Podolí sice Čáslav v prvním poločase potrápilo (3:2), ale potom se malí Čáslaváci rozestříleli a o vítězi nebylo pochyb.

Branky: Fojtíková, Bíža

Bílé Podolí - Vrdy 2:8

O druhou pozici se v závěrečném zápase utkaly týmy Bílého Podolí a Vrdů, hosté vrátili kobylkám porážku z minulého turnaje a zasloužili si druhé místo. O výsledku rozhodla nepovedená pětiminutovka v prvním poločase, ve které domácí za stavu 2:1 šestkrát inkasovali.

Branky: Kubín, Štoček

Fotogalerie: Mladší přípravka: Turnaj Bílé Podolí