Z turnaje mladších žáků přivezlo Bílé Podolí skvělé druhé místo

25.06.2012 09:45

Turnaj Nebovidy 2012

Pěkného úspěchu dosáhli podolští mladší žáci na turnaji Nebovidy 2012, když přivezli 2. místo. Hrálo se systémem 7+1 na polovinu hřiště 2x15 minut.

Skupina (každý s každým):

Bílé Podolí - Bečváry 1:0

Bílé Podolí - Štítary 3:1

Bílé Podolí - Nebovidy 1:2

Finále:

Bílé Podolí - Nebovidy 0:5

Ve skupině podávaly malé Kobylky dobré výkony a po prvních dvou výhrách potrápily i pořadatelské Nebovidy, ale s gólem v poslední minutě přišla porážka. V posledním zápase turnaje již nebyla síla na zvrat po inkasovaných gólech, ale i tak si Podolští odvezli skvělé 2. místo! V konfrontaci s celky hrající kolínský okresní přebor je to výborný výsledek. Ke kolektivnímu úspěchu přidal ještě jeden individuální brankář Fojtík, který byl vyhlášen nejlepším brankářem turnaje.

Sestava: Fojtík, Mareš - Šindelář, Horálek, Heřmánek, Perner, Stárek, Linek - Bížová, Černá, Palát - Štoček, Brom, Bíža. Střídání hokejově.

Fotogalerie: Turnaj mladších žáků v Nebovidech

Rozlučku mají mladší žáci naplánovanou na středu 27. června, navíc je naplánovaný zápas Rodiče vs. Děti (18:00).