Druhý poločas se v Libodřicích nepovedl

06.10.2008 22:31

FK Libodřice – FC Bílé Podolí 4:1 (1:1) : Úvodní minuty utkání patřily hostům, 2 šance (závady v domácím pokutovém území) zůstaly nevyužity tak i přímý kop Svobody (2‘ minuta). V dalších minutách útočili domácí, ale i oni nic nevyužili (22‘, 25‘). Ve 26‘ minutě se předvedl hostující Chadraba uvolnil se přes tři hráče a zavěsil 0: 1. Domácí vyrovnali v 35. minutě střelou z 30 metrů (Potůček) 1: 1 (jediná střela domácích mezi tyče v 1. poločase). Do 1. poločasu patřily i udělené 4 ŽK (2: 2) vše za fauly, stínem konce 1. poločasu (41‘) bylo zbytečné zranění hostujícího Semínka domácím Jelínkem. Hráč B. Podolí musel na následky zranění odstoupit z utkání a jak se později ukázalo, byl to rozhodující okamžik utkání.

Druhý poločas domácí otočili zápas ve svůj prospěch - v 50. minutě hosté propadli při rohovém kopu a domácí Bohuslav se trefil parádně do odraženého míče 2: 1. Další minuty od 50. -80. minuty patřily hostům, měli herní převahu i šance-51.minuta Kupka z 15m přestřelil, 50‘ „malá domů“ - domácí hráč trefil břevno vlastní branky, v 67. minutě se uvolnil Chadraba v pok. území a nastřelil bohužel jen břevno domácí branky, 69’minuta centr Štočka prodloužil Šálený hlavou přes domácí branku. Hosté útočili ve velkém a zapomínali bránit a v 80‘ minutě domácí udeřili rychlým protiútokem z vlastní poloviny a hosté museli faulovat unikajícího M. Jelínka - pokutový kop - Potůček 3: 1. V 82 .minutě odehráli domácí dlouhý míč na hostující polovinu , brankář Beran vyběhl mimo pokutové území a hlavou míč odehrál, ale hostující obránce L. Toman chtěl míč udržet ve hře, avšak následovala ztráta míče a domácí Bohuslav přeloboval vracejícího se Berana 4: 1. Poslední šanci měli hosté v 90. minutě -přímý kop Štočka vyráží domácí brankář za pomocí tyče na rohový kop.

Sestava Bílé Podolí: Beran - L. Toman, Semínko, Svoboda, Šmíd - R. Toman, Šálený, Štoček, Spáčil - Jelínek, Chadraba

Střídání:46’ - Kupka za Semínka, 78‘ - Čakovský za Šmída

Sestava Libodřic: Šrámek J. - Červeňák, Klička, Horváth, Vyskočil-Bohuslav, Bálek, Janovský,  Pěkný - Jelínek, Kováč

Rozhodčí: Karlík - Černý, Šrámek

ŽK:2/ 2

Trenér Čepek: "Utkání jsme si prohráli vlastní nedisciplinovaností, slabší hrou středové řady a v 2. poločase netaktickou hrou středu obrany (3. a 4. branka). Za stavu 3 : 1 jsme odešli psychicky.“