Generálka v Krakovanech přinesla pět inkasovaných branek

26.08.2018 11:21

Krakovany - Bílé Podolí 5:3 (2:2)

Poslední přípravné utkání sehráli Podolští na půdě celku z okresního přeboru na Kolínsku.

Rychlé vedení domácích dokázal srovnat Švadlenka. Domácí šli i podruhé do vedení, ale ještě do poločasu vyrovnal Weinlich. Ve druhém poločase byli lepší domácí a dokázali to vyjádřit dvěma góly. Štoček sice z trestného kopu snížil, ale místo vyrovnání přišla pátá branka v podolské síti a Krakovany zaslouženě zvítězily 5:3.

Po herně vydařeném zápase s kutnohorskou rezervou přišel opět nevýrazný výkon plný chyb v rozehrávce. Tyto chyby budou soupeři v mistrovských zápasech nemilosrdně trestat a body se budou získávat těžko. Na druhou stranu je dobré si podobný zápas prožít v přípravě a jít do zápasů o body s čistou hlavou. Začínáme v neděli v 17 hodin ve Škvorci!

Branky BP: Švadlenka, Weinlich, Štoček.

Sestava BP: Dastych - Jansa, Šálený, Radek Toman ml., Jan Švadlenka - Pulkert, Štoček, Josef Fejfar, Trpišovský - Tomáš Švadlenka, Weinlich. Střídali: Novotný, Čakovský.