Béčko otočilo utkání s Červenými Janovicemi

13.10.2008 09:11

B - tým hostil v sobotu 11. 10. družstvo Červených Janovic a pokud nechtěl spadnout až do sestupového pásma, musel v tomto utkání bezpodmínečně zvítězit. V 1. poločase měli domácí mírnou územní převahu, ale ze hry brankáře hostí prakticky neprověřili. Hrozili pouze ze standartních situací - Jak. Fejfar 2x po rohovém kopu mířil na branku, ale brankář hostí byl na místě. Hosté v 1. poločase nevystřelili na branku domácích prakticky vůbec. Ve 2. poločase se hra vyrovnala, spíše se bojovalo než hrál fotbal. Zajímavé momenty přišly do hry až v 65. min. s příchodem Michala Semínka. Po jeho ztrátě míče uprostřed hřiště v 70. min. se hostující útočník dostal až ke střele ve velkém vápně a nemýlil se - 0: 1. Domácí se ale nevzdali a v 75. min. Semínko zabojoval ve velkém vápně Červených Janovic a střelou k tyči nedal brankáři hostí šanci. Poté se již zdálo, že utkání skončí remízou, ale v 88. min po faulu hostí v blízkosti velkého vápna, rozehrál Šilha krásně míč na penaltu pro Semínka a ten zápas nekomromisní ranou rozhodl - 2: 1

Sestava:  Radovnický - Jak. Fejfar, Kupka, Vančura, Šmíd (55. Doubek) - Chmelař, Šilha, Dospěl , Marek - Novák, Kofroň (65. Semínko)