Bílé Podolí na turnaji získalo 4 body

28.02.2011 10:27

FC Bílé Podolí - Poděbrady 4:7 (2:4)

Předposlední zápas na turnaji sehráli Podolští proti Poděbradům. Zápas proti silnému soupeři se změnil v brankovou přestřelku, ve které padlo 11 branek. Poděbradští dokázali pokořit obranu soupeře hned sedmkrát a dokázali tak využít chyb Podolské defenzivy. Pozitivní naopak byla produktivita Podolských, kteří již podruhé v turnaji dokázali vstřelit 4 branky a ačkoli to tentokrát na body nestačilo, je rozhodně na čem stavět.

Branky: Jelínek 2, Šálený, Semínko

Sestava: Nečas - Jakub Fejfar, Semínko, Lukáš Toman, Bíža - Doubek, Radek Toman, Skala, Josef Fejfar - Šálený, Jelínek. Střídal Chmelař.

FC Bílé Podolí - Nymburk 2:4 (0:3)

Poslední zápas zimního turnaje na umělé trávě v Červených Pečkách nezačali Podolští příliš šťastně a první poločas inkasovali tři branky. Výsledek korigoval ve druhém poločasu Skala, který dvěma brankami upravil skóre na 4:2.

Celkově tak získali hráči Bílého Podolí na turnaji 4 body, což proti soupeřům z vyšších soutěží není špatná bilance.

Branky: Skala 2

Sestava: Beran (46. Červinka) - Jakub Fejfar, Lukáš Toman, Svoboda, Štoček - Spáčil, Šálený, Šilha, Josef Fejfar - Skala, Nečas. Střídali Doubek a Zelený.