Dorost i mladší žáci inkasovali "šestku"

04.11.2011 10:54

Dorost

Nové Dvory/Církvice – Vrdy/Bílé Podolí 6:1 (2:1)

Dorostenci bohužel nepotvrdili dobré výsledky z poslední doby a podruhé v soutěži prohráli. Na 1:1 stihl vyrovnat Tomáš Švadlenka, ale ještě v prvním poločase přišlo vyloučení Františka Horkého a následná penalta na 2:1. Ve druhém poločase už padaly góly jen do branky hostů. Pro dorost tímto zápasem podzim skončil. V tabulce je na pěkném třetím místě s tříbodovou ztrátou na první Chotusice.

Branka: Švadlenka

Tabulka: Dorost

Mladší žáci

Záboří – Bílé Podolí 6:0

Mladší žáci stále bojují se zraněnými a nemocnými hráči, tentokrát zasáhli do hry také hráči mladší přípravky, která již podzimní soutěž ukončila. Z domácího mužstva vyčníval jeden hráč, který dal 5 branek, jinak malé kobylky za Zábořím nezaostávaly. V tabulce mají žáci 4 body, do konce podzimu zbývají ještě 3 zápasy.

Tabulka: Mladší žáci