Kobylky v prvním poločase soupeře přehrály

20.07.2011 21:01

FC Bílé Podolí - Červené Pečky 3:4 (3:1)

Ve středečním podvečeru přijelo k přípravnému utkání do Bílého Podolí mužstvo Červených Peček, které hrají I.A třídu.

V prvním poločase stačili domácí běhavému soupeři a dokonce jej přehrávali, což potvrdil dvěma brankami hlavou Libor Jelínek. Hosté se dostali na dostřel, když snížili po půl hodině na 2:1, ovšem ještě do poločasu zvýšil Šálený na 3:1.

Ve druhém poločasu promíchal domácí trenér Šváb sestavou a Červené Pečky vycítili šanci na zvrat. Hned první chybu v rozehrávce dokázali potrestat a dostat se zpět do zápasu. V dalším průběhu byli hosté lepší a výsledek otočili. Domácí měli také několik náznaků šancí, ale míč do sítě dostat nedokázali, proto skončil zápas vítězstvím Červených Peček 4:3.

Sestava: Červinka (Jansa) - Lukáš Toman, Štoček, Mužátko, Svoboda - Josef Fejfar, Zelený, Trpišovský, Spáčil - Jelínek, Šálený. Střídali: Švadlenka, Jakub Fejfar, Kupka, Radek Toman, Pilař.

Branky: Jelínek 2, Šálený