Podolští sehráli zápas po třech měsících

09.06.2020 15:46

Při postupném rozvolňování opatření proti koronaviru přišly na řadu také fotbalové zápasy v nižších soutěžích. Kobylky sehrály utkání téměř po třech měsících.

Bílé Podolí - Kutná Hora B 2:4 (2:0)

Proti kutnohorské rezervě se domácím povedla první půle, kdy se brankově dvakrát dokázali prosadit. Druhé dějství už bylo v režii hostů, kteří čtyřmi brankami otočili výsledek.

Bílé Podolí - Nebovidy 5:2 (2:1)

Na perfektně připraveném trávníku se hrál v prvním poločase atraktivní fotbal, dvě branky vstřelil Malý. Ve druhé půli už tempo trochu opadlo, ale branky padaly na obou stranách - hosté vyrovnali na 2:2, jenže Kobylky si díky trefám Tyšera, Chmelaře a Dastycha došli pro zasloužené vítězství.

Sestava BP: Dastych (Štoček st.) - Kupka, Šálený, Štoček st., Spáčil - Tyšer, Štoček ml., Hájek, Radovnický - Tomáš Švadlenka, Malý. Střídali: Jansa, Chmelař, Forst, Jukl.