První výhra v zimním turnaji

15.02.2011 10:55

FC Bílé Podolí - Radim 4:2 (3:2)

Hráči Bílého Podolí nastoupili v rámci turnaje v Červených Pečkách již ke třetímu zápasu. Soupeřem byla Radim, která stejně jako předchozí soupeři hraje I.A třídu.

První poločas začali lépe Podolští, kteří se díky střelám Josefa Fejfara a Šáleného dostali do vedení, které hosté po čtvrthodině zmírnili po rohovém kopu. Na 3:1 zvyšoval hlavou Jelínek, ale jako poslední v prvním poločasu skórovali hosté, kteří hlavou po trestném kopu snížili na 3:2.

V úvodních dvou přátelských zápasech se ukázala slabina Bílého Podolí v začátcích druhých poločasů, ovšem zlepšení proti Radimi bylo znehodnoceno nedostatkem hráčů soupeře. Josef Fejfar přidal střelou z dálky čtvrtý gól a zápas se pouze dohrával.

Fotogalerie: FC BP - Radim (13.2.2011)

Branky: Josef Fejfar 2, Jelínek, Šálený

Sestava: Červinka (45. Nečas) - Lukáš Toman, Semínko, Mužátko, Jakub Fejfar - Josef Fejfar, Skala, Šálený, Spáčil - Jelínek, Chmelař. Střídali průběžně Šilha, Vávra, Šmíd, Doubek.