Střelecký galakoncert Luboše Štočka proti Loučni

15.09.2008 09:11

Ve 4. kole přivítalo B. Podolí nejstarší fotbalový klub v České republice FK Loučeň (1893). Domácí mužstvo potřebovalo vyhrát, aby napravilo špatný výkon ze Sadské. Ze základní sestavy vypadli dva hráči pro nemoc nebo zranění Jelínek, Svoboda a náhradník Čakovský pro nemoc. Sestava doznala změn, které se vyplatily, jak ukázal průběh utkání.

Úvod zápasu patřil domácím.ve 4 .minutě zahrával L.Štoček přímý volný kop po faulu na Chadrabu a jeho centrovaný míč skončil u vzdálenější tyče hostující branky 1: 0. Následně se začala hra přiostřovat a padaly ŽK – Šmíd 6´, Janovský 8´, Holánek 9´ - všichni za fauly. Ve 22. minutě zahrál „kopečkový“ centr Jo.Fejfar, míč minuli hostující hráči (Dědek a Bednář) a u zadní tyče pohodlně dorážel hlavou L. Štoček 2: 0. V 33. minutě inkasoval ŽK hráč Loučně Bobek za faul.Domácí si vypracovali další šance např. Šálený postupoval sám na brankáře Bednáře, ale se šancí špatně naložil.

Druhý poločas hráli hosté s větrem v zádech, ale 100 % ní možnost nevyužil ke vstřelení branky Jo. Fejfar ve 47. minutě. Loučeň si vypracovala tutovou možnost v 50. minutě, ale střela Štěpánka skončila těsně vedle domácí branky.Následoval festival zahozených šancí domácího kapitána Šáleného – 58. minuta těsně vedle, 59. minuta samostatný nájezd na brankáře Bednáře, ten chytá, 61. minuta střela hlavou těsně nad branku soupeře. V 75. minutě dostal stoper Dědek ŽK za řečnění vůči hlavnímu rozhodčímu, kartonek stejné barvy měl dostat za podobné jazykové výlevy i Mičinec. Rozhodnutí přišlo v 80. minutě – Šálený nachází na pokutovém oblouku L. Štočka, který se uvolnil a nádhernou technickou střelou k tyči obstřelil Bednáře 3: 0. V 81. minutě dostal ŽK R. Toman za nastřelení míče do soupeře po odpískání. V 86. minutě dokonal „svůj den“ L. Štoček. Centr Šáleného umístil placírkou přes celou hostující branku k tyči 4: 0. Svým královským hattrickem ( 4 góly v řadě) si dal krásný dárek k pondělním(15. 9.) 43. narozeninám.

Sestava B.P.. Beran – l.Toman, Semínko, Skala, Šmíd – Jo.Fejfar, R.Toman, Chadraba, Spáčil - Šálený, L.Štoček, trenér M.Čepek

Střídání : 46´ Kupka za Šmída, 85´ Marek za Jo.Fejfara

Sestava Loučně : Bednář – Krupička, Dědek, Holánek, Janovský - Škuthan, Bobek, Mičinec, Holub - Balcar, Štěpánek, trenér O.Ottomanský

Střídání : 62´ Tětek za Holuba

Rozhodčí : HR: Kosina Ladislav ze Sokolče –AR 1: Vinter Miroslav, AR 2: Kubečka Jakub