V Načešicích vítězství díky střelám z dálky

30.01.2012 11:06

Načešice - Bílé Podolí 2:3 (0:0)

Druhé utkání ve dvou dnech, i když se značně obměněným kádrem, absolvovali podolští fotbalisté na přírodním terénu v Načešicích. Místy zmrzlá tráva dělala oběma celkům problémy, míč hráče příliš neposlouchal. I tak si dokázali Podolští vytvořit během prvního poločasu dvě vyložené příležitosti, ale Švadlenka ani Šálený míč do branky nedostali. Ve druhém poločase se dostali do vedení hosté, když Čakovský uvolnil Trpišovského, který umístěnou střelou zpoza vápna nedal brankáři šanci - 0:1. Domácí poměrně lacině srovnali, ale na druhé straně vyslal Šálený z dálky pumelici a Podolští znovu vedli - 1:2. Pět minut před koncem bylo srovnáno a vypadalo to na stejný výsledek jako v sobotu - 2:2. Prakticky ihned po rozehrání se dostal s míčem na soupeřovu polovinu Fejfar a technickou střelou z dálky pod břevno trefil přesně - 2:3.

Branky: Trpišovský, Šálený, Fejfar

Sestava: Červinka - Kupka, Semínko, Štoček, Svoboda - Fejfar, Trpišovský, Čakovský, Spáčil - Šálený, Švadlenka. Střídal: Vávra.