V přípravě zatím dvě vítězství

26.07.2010 11:33

Minulý týden se na první přípravné utkání proti Malínu sešlo jen 11 hráčů, kteří porazili oslabený Malín 1:0 brankou Šilhy. Nedělní zápas však už měl být o něčem jiném. Na podolský trávník zavítal loňský vítěz pardubického okresního přeboru - Ronov nad Doubravou. Podolští trenéři Toman s Myslivcem už mohli počítat i s hráči, kteří minulý zápas chyběli. Do utkání vstoupili lépe domácí, kterým se v prvním poločase podařilo efektivně zakončit hned tři akce a po dvou gólech Štočka a jednom Spáčila z penalty vedli po poločase 3:0. I po poločasovém střídání si kobylky šance vytvářeli, ale zakončení bylo horší. Hosté se také několikrát dostali na dostřel, ale buď nemířili přesně, nebo je vychytal Červinka. Jediný gól druhého poločasu přišel po akci Chmelaře, který přihrál před prázdnou bránu Jelínkovi. Utkání tak skončilo 4:0 a trenéři mohou být zatím s průběhem přípravy spokojení.

Branky: Štoček 2, Spáčil, Jelínek

Sestava: Červinka - L. Toman, Semínko, Štoček, Svoboda - Fejfar, Zelený, Skala, Spáčil - Jelínek, Šálený. Střídali Šilha, Švadlenka, Chmelař.

Fotogalerie: FC Bílé Podolí - Ronov nad Doubravou