Víkendová bilance vyrovnaná

04.10.2011 09:39

Víkendová bilance podolských mužstev je vyrovnaná - jedinou výhru zaznamenal dorost, v kategorii dospělých byly k vidění dvě remízy a mladší žáci ve Vrdech prohráli.

A tým

Bílé Podolí – Zbraslavice 2:2 (1:1)

Áčko bohužel neudrželo vedení, které zařídili Semínko s Antošem, a v 89. minutě dostalo gól na 2:2. V neděli zajíždějí Podolští k velmi důležitému utkání do Zdislavic, hraje se v 16 hodin.

Branky: 37. Semínko, 51. Antoš – 2. a 89. Šindelář

Sestava: Červinka – Lukáš Toman, Michal Semínko, Bareš, Svoboda – Josef Fejfar, Šálený, Štoček (85. Zelený), Spáčil – Jelínek, Antoš (77. Švadlenka)

Tabulka: A - tým

B tým

Hostovlice – Bílé Podolí B 1:1 (0:1)

Ani benago neudrželo nadějný výsledek, domácí vyrovnali v 85. minutě. V úvodu hosty uklidnil brankou Toman, ovšem po půl hodině dostal stoper Fejfar druhou žlutou kartu a musel ze hřiště. Podolští dlouho drželi vedení, ale nevyužili příležitosti k jeho navýšení a domácí srovnali. Tabulka stále vypadá dobře. O víkendu má rezerva volno.

Branka: 15. Toman

Sestava: Nečas – Doubek (46. Šanda), Jakub Fejfar, Kupka, Heřmanský – Šilha, Radek Toman, Vávra, Chudomel (46. Čakovský) – Dospěl, Kachmarskyy (55. Marek Semínko)

Tabulka: B - tým

Dorost

Vrdy/Bílé Podolí – Zbraslavice 4:0

Dorostenci potvrdili výborné výsledky z poslední doby a díky dvěma trefám Švadlenky a po jedné Plašila a Nováka vyprovodili do té doby druhé Zbraslavice výpraskem. V neděli se pokusí potvrdit dobrou formu v Suchdole, hraje se od 10:15.

Branky: Švadlenka 2, Plašil, Novák

Tabulka: Dorost

Mladší žáci

Vrdy – Bílé Podolí 5:1

Proti těžkému soupeři dokázaly malé kobylky vstřelit gól Heřmánkem, na body to však nestačilo. V neděli v 10:30 hostí žáci Uhlířské Janovice.

Branka: Heřmánek

Tabulka: Mladší žáci

Mladší přípravka

Nejmenší podolští fotbalisté měli o víkendu volno. V sobotu je čeká třetí letošní turnaj, hraje se v Malešově od 9:30.